gdk-pixbuf - en to cs translation catalogue (201 entries)

en: BMP image has bogus header data
cs: Obrázek formátu BMP má neplatná data v záhlaví

en: BMP image has unsupported header size
cs: Obrázek BMP má nepodporovanou velikost záhlaví

en: Bad code encountered
cs: Nalezen chybný kód

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
cs: Počet bitů na kanál obrázku PNG není platný.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
cs: Počet bitů na kanál transformovaného obrázku PNG není 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
cs: Nelze alokovat paměť pro záhlaví TGA

en: Cannot allocate colormap entries
cs: Nelze alokovat položky mapy barev

en: Cannot allocate colormap structure
cs: Nelze alokovat strukturu pro mapu barev

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
cs: Nelze alokovat paměť pro data IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
cs: Nelze alokovat paměť pro strukturu IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
cs: Nelze alokovat paměť pro strukturu kontextu TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrázku PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrázku XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
cs: Nelze alokovat nový pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
cs: Nelze alokovat dočasná data pro IOBuffer

en: Cannot read XPM colormap
cs: Nelze načíst mapu barev XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
cs: Nelze přealokovat data IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
cs: Cyklická položka tabulky v souboru GIF

en: Color profile has invalid length %d.
cs: Profil barev má neplatnou délku %d.

en: Compressed icons are not supported
cs: Komprimované ikony nejsou podporovány

en: Could not allocate memory: %s
cs: Nelze alokovat paměť: %s

en: Could not create stream: %s
cs: Nelze vytvořit proud: %s

en: Could not decode ICNS file
cs: Nelze dekódovat soubor ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
cs: Nelze získat výšku obrázku (chybný soubor TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
cs: Nelze získat šířku obrázku (chybný soubor TIFF)

en: Could not read from stream: %s
cs: Z proudu nelze číst: %s

en: Could not seek stream: %s
cs: Nelze nastavit pozici v proudu: %s

en: Couldn't allocate memory for PCX image
cs: Nelze alokovat paměť pro obrázek PCX

en: Couldn't allocate memory for color profile
cs: Nelze alokovat paměť profilu barev

en: Couldn't allocate memory for context buffer
cs: Nelze alokovat paměť pro vyrovnávací paměť kontextu

en: Couldn't allocate memory for header
cs: Nelze alokovat paměť pro záhlaví

en: Couldn't allocate memory for line data
cs: Nelze alokovat paměť pro data řádků

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
cs: Nelze alokovat paměť k načtení souboru JPEG

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
cs: Nelze alokovat paměť k uložení souboru BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
cs: Nelze alokovat paměť proudu

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrazových dat do vyrovnávací paměti

en: Couldn't create new pixbuf
cs: Nelze vytvořit nový pixbuf

en: Couldn't decode image
cs: Nelze dekódovat obrázek

en: Couldn't load bitmap
cs: Nelze načíst rastrový obrázek

en: Couldn't load metafile
cs: Nelze načíst metasoubor

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
cs: Nelze rozpoznat formát obrázku v souboru „%s“

en: Couldn't save
cs: Nelze uložit

en: Couldn't save the rest
cs: Nelze uložit zbývající část

en: Couldn't write to BMP file
cs: Nelze zapisovat do souboru BMP

en: Couldn't write to TIFF file
cs: Nelze zapisovat do souboru TIFF

en: Cursor hotspot outside image
cs: Aktivní bod kurzoru mimo obrázek

en: Didn't get all lines of PCX image
cs: Nezískány všechny řádky obrázku PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
cs: Rozměry obrázku TIFF jsou příliš velké

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
cs: Chyba při interpretaci souboru obrázku JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
cs: Chyba při čtení obrázku ICNS: %s

en: Error writing to image file: %s
cs: Chyba při zápisu do souboru obrázku: %s

en: Error writing to image stream
cs: Chyba při zápisu do obrazového proudu

en: Excess data in file
cs: V souboru jsou přebytečná data

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
cs[0]: Nelze alokovat %d bajt pro vyrovnávací paměť čtení souboru
cs[1]: Nelze alokovat %d bajty pro vyrovnávací paměť čtení souboru
cs[2]: Nelze alokovat %d bajtů pro vyrovnávací paměť čtení souboru

en: Failed to allocate QTIF context structure.
cs: Nezdařila se alokace struktury kontextu QTIF.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
cs: Nelze zavřít „%s“ během zápisu obrázku, možná nejsou uložena všechna data: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
cs: Nezdařilo se vytvoření objektu GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
cs: Nelze nalézt atom obrazových dat.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
cs: Nelze načíst data RGB ze souboru TIFF

en: Failed to load TIFF image
cs: Nelze načíst obrázek TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
cs: Nelze načíst animaci „%s“: důvod není znám, pravděpodobně poškozený soubor animace

en: Failed to load image '%s': %s
cs: Nelze načíst obrázek „%s“: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
cs: Nelze načíst obrázek „%s“: důvod není znám, pravděpodobně poškozený soubor obrázku

en: Failed to open '%s' for writing: %s
cs: Nelze otevřít „%s“ pro zápis: %s

en: Failed to open TIFF image
cs: Nelze otevřít obrázek TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
cs: Nelze otevřít soubor „%s“: %s

en: Failed to open temporary file
cs: Nelze otevřít dočasný soubor

en: Failed to read QTIF header
cs: Nezdařilo se čtení záhlaví QTIF

en: Failed to read from temporary file
cs: Z dočasného souboru nelze číst

en: Failed to save TIFF image
cs: Ukládání obrázku TIFF selhalo

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
cs[0]: Nezdařilo se přeskočit další %d bajt pomocí seek().
cs[1]: Nezdařilo se přeskočit další %d bajty pomocí seek().
cs[2]: Nezdařilo se přeskočit dalších %d bajtů pomocí seek().

en: Failed to write TIFF data
cs: Zápis dat TIFF selhal

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
cs: Při načítání obrázku XBM se nezdařil zápis do dočasného souboru

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
cs: Při načítání obrázku XPM se nezdařil zápis do dočasného souboru

en: Failure reading GIF: %s
cs: Chyba při čtení formátu GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
cs: Kritická chyba v souboru obrázku PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
cs: Kritická chyba při čtení souboru obrázku PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
cs: Kritická chyba při čtení souboru obrázku PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
cs: Soubor nevypadá jako soubor GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
cs: Chyba při čtení QTIF atom: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
cs: V souboru GIF chybí některá data (možná byl nějakým způsobem zkrácen?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
cs: Obrázek GIF neobsahuje globální mapu barev a políčko v něm neobsahuje lokální mapu.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
cs: Obrázek GIF je poškozen (chybná komprese LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
cs: Zavaděč obrázků GIF nerozumí tomuto obrázku.

en: GIF image was truncated or incomplete.
cs: Obrázek GIF byl zkrácen nebo není úplný.

en: Icon has zero height
cs: Ikona má nulovou výšku

en: Icon has zero width
cs: Ikona má nulovou šířku

en: Image file '%s' contains no data
cs: Soubor obrázku „%s“ neobsahuje data

en: Image format unknown
cs: Neznámý formát obrázku

en: Image has invalid width and/or height
cs: Obrázek má nulovou šířku a/nebo výšku

en: Image has unsupported bpp
cs: Obrázek má nepodporované bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
cs: Obrázek má nepodporovaný počet %dbitových rovin

en: Image has zero height
cs: Obrázek má nulovou výšku

en: Image has zero width
cs: Obrázek má nulovou šířku

en: Image header corrupt
cs: Záhlaví obrázku je poškozeno

en: Image is corrupted or truncated
cs: Obrázek je zkrácený nebo poškozený

en: Image pixel data corrupt
cs: Pixelová data obrázku jsou poškozena

en: Image too large to be saved as ICO
cs: Obrázek je příliš velký, aby mohl být uložen jako ICO

en: Image type '%s' is not supported
cs: Typ obrázku „%s“ není podporován

en: Image type currently not supported
cs: Typ obrázku v současnosti není podporován

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
cs: Modul pro načítání obrázků %s neexportuje správné rozhraní; není náhodou z jiné verze gdk-pixbuf?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
cs: Postupné načítání obrázku typu „%s“ není podporováno

en: Input file descriptor is NULL.
cs: Vstupní popisovač souboru je nulový.

en: Insufficient memory to load PNG file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
cs: Nedostatek paměti k načtení struktury kontextu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru obrázku XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku, zkuste prosím uvolnit paměť ukončením několika aplikací

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
cs: Nedostatek paměti k otevření souboru JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
cs: Nedostatek paměti k otevření souboru TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku do vyrovnávací paměti

en: Insufficient memory to save image to callback
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku pro zpětné volání

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku %ld krát %ld; zkuste prosím uvolnit paměť ukončením několika aplikací

en: Internal error in the GIF loader (%s)
cs: Interní chyba v zavaděči GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
cs: Interní chyba: Modulu pro načítání obrázku „%s“ se nezdařilo dokončit operaci, ale k tomuto selhání neudal důvod

en: Invalid XBM file
cs: Neplatný soubor XBM

en: Invalid XPM header
cs: Neplatné záhlaví XPM

en: Invalid header in animation
cs: Neplatné záhlaví v animaci

en: Invalid header in icon
cs: Neplatné záhlaví ikony

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
cs: Kvalita JPEG musí být hodnota mezi 0 a 100; hodnota „%d“ není povolena.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
cs: Kvalita JPEG musí být hodnota mezi 0 a 100; hodnotu „%s“ nebylo možné zpracovat.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
cs: Klíče textových bloků PNG musí být znaky ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
cs: Klíče textových bloků PNG musí mít alespoň 1 a nejvýše 79 znaků.

en: Malformed chunk in animation
cs: Chybně vytvořený blok v animaci

en: Maximum color value in PNM file is 0
cs: Maximální hodnota barvy v souboru PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
cs: Maximální hodnota barvy v souboru PNM je příliš vysoká

en: No XPM header found
cs: Nebylo nalezeno záhlaví XPM

en: No palette found at end of PCX data
cs: Na konci dat PCX nenalezena paleta

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
cs: Nedostatek paměti ke složení políčka v souboru GIF

en: Not enough memory to load GIF file
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku GIF

en: Not enough memory to load ICO file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru ICO

en: Not enough memory to load RAS image
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku RAS

en: Not enough memory to load animation
cs: Nedostatek paměti k načtení animace

en: Not enough memory to load bitmap image
cs: Nedostatek paměti k načtení rastrového obrázku

en: Not enough memory to load icon
cs: Nedostatek paměti k načtení ikony

en: Not enough memory to load image
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
cs: Úroveň komprese PNG musí být hodnota mezi 0 a 9; hodnota „%d“ není povolena.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
cs: Úroveň komprese PNG musí být hodnota mezi 0 a 9; hodnotu „%s“ nebylo možné zpracovat.

en: PNM file has an image height of 0
cs: Soubor PNM má výšku obrázku 0

en: PNM file has an image width of 0
cs: Soubor PNM má šířku obrázku 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
cs: Soubor PNM obsahuje nesprávný počáteční bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
cs: Soubor PNM není v rozpoznaném podřazeném formátu PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
cs: Zavaděč obrázků PNM nepodporuje tento podřazený formát PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
cs: Zavaděč PNM očekával celé číslo, ale nenašel ho

en: Premature end-of-file encountered
cs: Nalezen předčasný konec souboru

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
cs[0]: Velikost QTIF atom je příliš vysoká (%d bajt)
cs[1]: Velikost QTIF atom je příliš vysoká (%d bajty)
cs[2]: Velikost QTIF atom je příliš vysoká (%d bajtů)

en: RAS image has bogus header data
cs: Obrázek RAS má neplatná data v záhlaví

en: RAS image has unknown type
cs: Obrázek RAS má neznámý typ

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
cs: Formáty raw PNM vyžadují přesně jednu mezeru před daty vzorků

en: Raw PNM image type is invalid
cs: Typ obrázku raw PNM není platný

en: Stack overflow
cs: Přetečení zásobníku

en: TGA image has invalid dimensions
cs: Obrázek TGA má neplatné rozměry

en: TGA image type not supported
cs: Typ obrázku TGA není podporován

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
cs: Komprese TIFF neodkazuje na platný kodek.

en: TIFFClose operation failed
cs: Operace TIFFClose selhala

en: The ANI image format
cs: Formát obrázku ANI

en: The BMP image format
cs: Formát obrázku BMP

en: The EMF image format
cs: Formát obrázku EMF

en: The GIF image format
cs: Formát obrázku GIF

en: The GdkPixdata format
cs: Formát GdkPixdata

en: The ICNS image format
cs: Formát obrázku ICNS

en: The ICO image format
cs: Formát obrázku ICO

en: The JPEG 2000 image format
cs: Formát obrázku JPEG 2000

en: The JPEG image format
cs: Formát obrázku JPEG

en: The PCX image format
cs: Formát obrázku PCX

en: The PNG image format
cs: Formát obrázku PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
cs: Rodina formátů obrázků PNM/PBM/PGM/PPM

en: The QTIF image format
cs: Formát obrázku QTIF

en: The Sun raster image format
cs: Formát obrázku Sun raster

en: The TIFF image format
cs: Formát obrázku TIFF

en: The Targa image format
cs: Formát obrázku Targa

en: The WBMP image format
cs: Formát obrázku WBMP

en: The WMF image format
cs: Formát obrázku WMF

en: The XBM image format
cs: Formát obrázku XBM

en: The XPM image format
cs: Formát obrázku XPM

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
cs: Toto sestavení gdk-pixbuf nepodporuje ukládání obrázku ve formátu: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
cs: Obrázky BMP shora dolů nelze komprimovat

en: Transformed JPEG has zero width or height.
cs: Transformovaný obrázek JPEG má nulovou výšku nebo šířku.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
cs: Transformovaný obrázek JPEG2000 má nulovou výšku nebo šířku

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
cs: Transformovaný obrázek PNG má nepodporovaný počet kanálů, musí být 3 nebo 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
cs: Transformovaný obrázek PNG má nulovou výšku nebo šířku.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
cs: Transformovaný obrázek PNG není RGB nebo RGBA.

en: Transformed pixbuf has zero width or height.
cs: Transformovaný pixbuf má nulovou šířku nebo výšku.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
cs: Nelze načíst modul pro čtení obrázků: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
cs: Neočekávaná bitová hloubka položek map barev

en: Unexpected end of PNM image data
cs: Neočekávaný konec dat obrázku PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
cs: Neočekávaný blok ikony v animaci

en: Unrecognized image file format
cs: Nerozpoznaný formát obrázku

en: Unsupported JPEG color space (%s)
cs: Nepodporovaný prostor barev JPEG (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
cs: Nepodporovaná hloubka souboru ICO: %d

en: Unsupported icon type
cs: Nepodporovaný typ ikony

en: Unsupported image format for GDI+
cs: Nepodporovaný formát obrázku GDI+

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
cs: Hodnotu textového bloku PNG %s nelze převést do kódování ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
cs: Verze %s formátu souborů GIF není podporována

en: Width or height of TIFF image is zero
cs: Výška nebo šířka obrázku TIFF je 0

en: XPM file has image height <= 0
cs: Soubor XPM má výšku obrázku <= 0

en: XPM file has image width <= 0
cs: Soubor XPM má šířku obrázku <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
cs: Soubor XPM má neplatný počet barev

en: XPM has invalid number of chars per pixel
cs: XPM obsahuje neplatný počet znaků na pixel

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
cs[0]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajt
cs[1]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajty
cs[2]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajtů

en: unsupported RAS image variation
cs: nepodporovaná variace obrázku RAS
